Skip to main content

VIENOTĪBA Daugavpilī atklās biroju un diskutēs par vienotas partijas izveidi

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA līderi piektdien, 1. aprīlī, dosies uz Daugavpili, lai piedalītos apvienības Daugavpils biroja svinīgajā atklāšanā, kā arī ar apvienības biedriem un interesentiem pārrunātu jaunveidojamās partijas principus.

VIENOTĪBA Daugavpils biroja svinīgā atklāšana notiks plkst. 15.00, Rīgas ielā 20.

Pēc tam, plkst. 16.00, Daugavpils latviešu kultūras centra telpās, Rīgas ielā 22, norisināsies diskusija par VIENOTĪBA partijas izveidi un nākotni. Tajā ar Daugavpils "Jaunā laika", "Pilsoniskās savienības" un "Sabiedrība citai politikai" nodaļu biedriem tiksies apvienības priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, Saeimas deputāti Aleksejs Loskutovs, Edvards Smiltēns, Klāvs Olšteins, Daugavpils Latviešu biedrības priekšsēdētāja Sarmīte Ķikuste un citi apvienības pārstāvji.

VIENOTĪBA uzvara 10. Saeimas vēlēšanās ir skaidrs signāls tam, ka sabiedrība no mums sagaida tālāku saliedēšanos. Mums jāspēj šīs gaidas piepildīt, un VIENOTĪBA jātop par vienu partiju. Partijas izveide ir demokrātisks process, kurā ir svarīgi ieklausīties ierindas biedru un nodaļu viedoklī. Mēs esam pārliecināti, ka spēsim izveidot plašu un spēcīgu labēji centrisku partiju. Tāpat kā partiju apvienības, jaunveidojamās partijas pamatā jābūt sociālai tirgus ekonomikai, nacionālai valstij un Eiropas vienotībai, pauž VIENOTĪBA līderi.

Papildus informācija:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu