Skip to main content

Ārlietu ministrs dosies darba vizītē uz Norvēģiju

7. aprīlī ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis darba vizītē apmeklēs Norvēģiju. Ministrs Oslo tiksies ar Norvēģijas ārlietu ministru Jūnasu Gāru Stēri (Jonas Gahr Støre) un parlamenta (Stūrtinga) Ārlietu un drošības komitejas deputātiem. Sarunu laikā plānots pārrunāt abu valstu divpusējās politiskās un ekonomiskās sadarbības jautājumus, Baltijas un Ziemeļvalstu līdzšinējo sadarbību un tās perspektīvas, aktuālos NATO dienaskārtības jautājumus, attiecības ar Krieviju un Baltkrieviju, kā arī citas starptautiskās aktualitātes.

Vizītes ietvaros plānota Ģ. V. Kristovska saruna ar valsts sabiedrības „Inovāciju Norvēģija” (Innovation Norway) ekspertiem, uzklausot Norvēģijas pieredzi inovatīvas uzņēmējdarbības veicināšanas un ārējās ekonomiskās politikas koordinācijas jautājumos. Ministrs arī uzrunās Latvijas un Norvēģijas uzņēmēju apaļā galda diskusijas dalībniekus, ar uzņēmējiem pārrunājot iespējas attīstīt un padziļināt ekonomisko sadarbību un veicināt biznesa kontaktus.
Vizītes noslēgumā Ģ. V. Kristovskis viesosies Latvijas vēstniecībā, kur tiksies ar Norvēģijas latviešu organizāciju vadītājiem un sabiedrības pārstāvjiem.


Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]


 

Dalies ar ziņu