Skip to main content

Artis Pabriks: Taisnīgums, līdzdalība un uzticība ir VIENOTĪBAS Trīsvienība

„Pašreizējos apstākļos trīs politiskos principus – taisnīgumu, līdzdalību, uzticību – es nosauktu par VIENOTĪBAS Trīsvienību,” tā šodien, 15. jūlijā, uzrunājot politisko partiju apvienības VIENOTĪBA deputātu kandidātus 10. Saeimas vēlēšanām, uzsvēra apvienības deputāta kandidāts Vidzemē Atris Pabriks.

A. Pabriks akcentēja nepieciešamību atgūt sabiedrības uzticēšanos valsts varai: „Ja mēs nespēsim atgūt uzticību politikai, savai valstij un tās sistēmai, mēs nespēsim arī panākt sabiedrības līdzdalību un lielāka taisnīguma ieviešanu Latvijā Patiesa taisnīguma trūkums sabiedrisko labumu sadalē, veselības aprūpē, izglītības iegūšanā un citas jomās mazina cilvēku patriotismu un ticību savai valstij.”

„Mūsu tuvāko gadu uzdevums būs atgriezt cilvēkiem darbu, pabarot izsalkušo, izārstēt slimo un labi izglītot zinātkāro. Es ticu, ka VIENOTĪBA to spēj, un cita ceļa mums nav!” savā uzrunā apvienības deputātu kandidātiem sacīja A. Pabriks.

15. jūlijā notika politisko partiju apvienības VIENOTĪBA deputātu kandidātu kopsapulce, kurā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis iepazīstināja ar apvienības programmu 10. Saeimas vēlēšanām un ekonomiskajām pamatnostādnēm. Kopsapulcē par programmu uzstājās arī citi VIENOTĪBAS līderi.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Papildus informācija:

Gunda Reire
Apvienības VIENOTĪBA
sabiedrisko attiecību vadītāja
29123440
[email protected]

Dalies ar ziņu