Skip to main content

Circene atbalsta Aizputes Jauniešu ideju mājas izveidi

Vienojoties Saeimas deputātei Ingrīdai Circenei, Aizputes vidusskolas direktorei Livetai Sprūdei un Aizputes Jauniešu centra „Idea house” vadītājai Ancei Žemžānei ar Taipejas misijas Latvijā atbalstu, Aizputē taps „Idea teaHouse” – tējnīca; vieta, kur neformāli pulcēties pilsētas un apkārtnes jaunajām māmiņām un citiem.

Aizputes jauniešu māja pilsētā ir jau kopš 2008. gada, kad to izveidoja biedrība “NEXT” sadarbībā ar Aizputes pilsētas pašvaldību un Sorosa fondu – Latvija. To veido un vada jaunieši – tā ir vieta jauniešu aktīvai līdzdalībai, ideju īstenošanai, kā arī prasmju un iemaņu attīstīšanai. Tā ir neatsverama iespēja jauniešiem savā pilsētā justies droši

Līdz šim mājā ikviens jaunietis vecumā no 15 līdz 25 gadiem varēja izvēlēties – iesaistīties mediju, fotožurnālistikas, grafiti, ķermeņa apgleznošanas, modes, projektu rakstīšanas, salsas, teātra, angļu valodas vai citās „darbnīcās”. Turpmāk, ar Taipejas misijas Latvijā laipnu atbalstu, pēc tējnīcas iekārtošanas pabeigšanas, tajā būs vieta, kur pulcēties pie tējas tases un piedalīties diskusijās par dažādām sabiedrībā aktuālām tēmām. Šī vieta ikdienā varētu kalpot arī par tikšanās vietu, kur vienlīdz labi justos gan mazi bērni, gan viņu vecāki.

Informāciju sagatavoja:
Ingrīdas Circenes deputātes palīdze

Dalies ar ziņu