Skip to main content

Dālderis iestājies partijā Jaunais laiks

„Esam ļoti gandarīti par Dāldera kunga lēmumu pievienoties VIENOTĪBAI. Kultūras ministrs ir sevi pierādījis kā patriotisku, mūsdienīgi domājošu valstsvīru, kurš, būdams kultūras jomas profesionālis, zina kultūras dzīvā un radošā procesa nozīmi un spēj domāt ārpus birokrātiskām kategorijām,” norāda JL valdes priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

„Es uzskatu par savu pienākumu savas valsts vārdā un interesēs turpināt darbu kultūras nozares vadībā. VIENOTĪBĀ es redzu spēcīgu komandu, drošus līderus un skaidru vīziju par Latviju kā modernu, uz Eiropu vērstu nacionālu valsti. Šādā komandā es redzu savu un Latvijas nākotni,” uzsver Dālderis.

JL augsti novērtē Dāldera lēmumu turpināt darbu valdībā pēc tam, kad to bezatbildīgi, ar skaļiem lozungiem pameta Tautas partija. Šādi Dālderis apliecinājis, ka valstisku domāšanu un iedzīvotāju intereses vērtē augstāk par politiskām ambīcijām. JL vienmēr atbalstījis šādas vērtības un uzskata, ka šāda līmeņa profesionālis būs ieguvums gan partijai, gan apvienībai VIENOTĪBA.

 

Papildus informācija:
Laila Timrota
frakcijas Jaunais laiks sabiedrisko attiecību konsultante
67087224, 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu