Skip to main content

Decembris VIENOTĪBAS Jelgavas atvērtajā birojā – Eņģeļu mēnesis

Decembrī Jelgavas atvērtajā birojā – radošajās darbnīcās uzņēmām vairāk kā 120 bērnus.

4. un 7. decembrī mazajiem jelgavniekiem Eņģeļu darbnīcā bija iespēja zīmēt, līmēt, izgreznot un izgriezt katram savu Ziemassvētku eņģeli, ar kuru tika rotāti biroja skatlogi.

Pieaugušajiem Jelgavas atvērtā biroja biroja apmeklētājiem 6.decembrī norisinājās apmācības par vīna pareizu pasniegšanu, degustācijas tehniku, vīna iedalījumu un vīna ražošanu. Vīns un tā baudīšanas māksla ir viena no senākajām kultūrām Eiropā. Tas ir viens no vissenākajiem dzērieniem, pirmās liecības par to sastopamas pirms 3000 gadiem senā Grieķijā. Vakara gaitā tika uzzināti interesanti fakti par vīna vēsturi. Bija iespēja uzzināt kādus vīnus vislabāk lietot pie Ziemassvētku maltītes. Vīna vakaru vadīja, vīna pazinēja Zane Zēniņa.

11. un 13. decembrī Mazo mākslinieku darbnīcā katrs varēja apgleznot krūzīti ar Ziemassvētku motīvu, un pēc tam to paņemt līdzi kā dāvaniņu.

12. decembrī Piparkūku darbnīcā katrs varēja apgleznot īstas piparkūku figūriņas, krāsainām, saldām glazūrā. Vairāki bērni savu piparkūku veidoja kā veltījumu ģimenei, kuru plānoja Ziemassvētkos likt zem eģītes.

Laikā no 4. decemra līdz 21. decembrim ikvienam bija iespēja fotografēties uz zila debesu fona ar krāšņiem eņģeļu spārniem. Daudzi bērni fotogrāfijas ievietoja rāmīšos un dāvināja tās vecākiem Ziemassvētkos.

Eņģeļu fotosalonā nofotografējās vairāk kā 200 bērnu. Uz foto sesijām ieradās arī ģimenes. Kāda ģimene no iegūtajām fotogrāfijām izgatavoja kalendārus, kurus dāvināja vecvecākiem.

14. decembra naktī birojs kļuva par vienu no AVK kauss kontrolpunktiem. Kopumā birojā ieradās astoņas komandas, katra komandā sastāvēja no pieciem cilvēkiem. Kontrolpunktā katrai komandai bija jāatzīmējas un katras komandas kapteiņa uzdevums bija nofotografēties ar eņģeļa spārniem uz VIENOTĪBAS zaļās sienas fona.

18., 19. un 20.decembrī biroja telpās notika Ziemassvētku labdarības pasākumi ģimenēm. Koncertu un patīkamu kopā pavadīšanu Jelgavā izbaudīja 42 ģimenes. Kā ierasts tādos pasākumos, neiztika arī bez Ziemassvētku vecīša ar dāvanām, un šoreiz viņa lomā bija iejuties VIENOTĪBAS Jelgavas nodaļas vadītājs, Jelgavas domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis. Ģimenēm dāvanas sarūpētas pateicoties: I. Vaiderei, K. Šadurskim, L. Čigānei, A. Lejiņam, G. Drēskai, J. Zalānam, V. Beldavam, G. Hāzenfusei, A/S „Latvijas piens”.

Labdarības koncerti izdevās sirsnīgi un aizkustinoši. Bērnu vecāki lūdza nosūtīt pateicību un labus vēlējumus visiem labdariem, ko biroja darbinieki decembra nogalē pirms Ziemassvētkiem izdarīja

Foto no pasākumiem

Informāciju sagatavoja:
Madara Bērziņa
Vienotības Jelgavas atvērtā biroja pārstāve
Tālr.: 20258565, 63024074
[email protected]

Dalies ar ziņu