Skip to main content

VIENOTĪBAS biedru skaits sasniedz 2500

2013. gada 7. janvārī partijas VIENOTĪBA valde partijas rindās uzņēmusi 31 jaunu biedru, VIENOTĪBAS biedru skaitam sasniedzot 2500.

"Savā ikdienas darbā, tiekoties ar cilvēkiem un veidojot atklātos birojus reģionos, pierādām, ka partija nav kaut kas tāls un svešs. Partijai jābūt atvērtai, atklātai un plaši pārstāvētai visos Latvijas novados. Esam priecīgi par cilvēku atsaucību un vēlmi piedalīties partijas darbā un iesaistīties politiskajos procesos valstī,” gandarījumu pauž VIENOTĪBAS priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

“Jo vairāk mums būs nodaļu, jo spēcīgāki kļūsim kā partija. Jo vairāk būs aktīvu, zinošu un politikā ieinteresētu nodaļu biedru un līderu, jo kvalitatīvāks būs mūsu darbs un precīzāks mūsu politiskais piedāvājums,” norāda Āboltiņa, aicinot cilvēkus visā Latvijā nepalikt malā, bet līdzdarboties.

Šobrīd Latvijā darbojas 40 partijas reģionālās nodaļas, no kurām lielākās ir Rīgas, Jūrmalas, Ogres un Jelgavas nodaļas, kā arī partijas Jaunatnes organizācija, kopā pulcējot 2500 biedru.

VIENOTĪBA dibināta 2011. gada 6. augustā un ir pārstāvēta 75 Latvijas pašvaldībās – septiņās pilsētās un 68 novados. 11 pašvaldībās partijas pārstāvji ir domes vadītāji, 17 – priekšsēdētāju vietnieki.

Papildus informācija:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

Dalies ar ziņu