Skip to main content

Dibinās VIENOTĪBAS Talsu reģionālo apvienību

Piektdien, 4. jūnijā, notiks politisko partiju apvienības VIENOTĪBA veidojošo partiju – Jaunais laiks (JL), Pilsoniskā savienība (PS) un Sabiedrība citai politikai (SCP) – Talsu nodaļu kopsapulce, kurā plānots nodibināt VIENOTĪBAS Talsu reģionālo apvienību.

VIENOTĪBAS Talsu reģionālās apvienības dibināšanas kopsapulcē piedalīsies arī VIENOTĪBAS līdzpriekšsēdētāja un JL priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, VIENOTĪBAS un SCP valdes locekle Karīna Korna, VIENOTĪBAS un PS valdes loceklis Didzis Konuševskis un Saeimas deputāts Gunārs Laicāns (PS).

Talsu novada domē jau darbojas VIENOTĪBAS deputātu frakcija piecu cilvēku sastāvā. Tā tika nodibināta 26. aprīlī, un par frakcijas vadītāju ir ievēlēts JL deputāts Andris Dedzis.

VIENOTĪBAS Talsu reģionālās apvienības dibināšanas kopsapulce norisināsies 4. jūnijā plkst. 17.00 Talsu Luterāņu draudzes namā.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu