Skip to main content

Tiks atklāts VIENOTĪBAS birojs

Politisko partiju apvienība VIENOTĪBA 8. jūnijā plkst. 16.00 aicina uz sava biroja atklāšanas svētkiem. Tiks izrādīts birojs, līderi informēs par priekšvēlēšanu kampaņas vadlīnijām, kā arī norisināsies pirmā VIENOTĪBAS atklātā valdes sēde jaunajās telpās.

Biroja atklāšanas svētkos un tiem sekojošā VIENOTĪBAS valdes sēdē piedalīsies Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, VIENOTĪBAS priekšsēdētājs Ģirts Valdis Kristovskis, līdzpriekšsēdētāji Solvita Āboltiņa un Aigars Štokenbergs, VIENOTĪBAS valdes locekļi, Saeimas deputāti, VIENOTĪBU veidojošo partiju reģionālo nodaļu vadītāji, biedri un atbalstītāji.

Birojā noritēs VIENOTĪBAS priekšvēlēšanu kampaņas darbs, ik nedēļu tiksies apvienības valde, rosīsies jauniešu organizācijas, konferenču zālē noritēs semināri un prāta vētras. VIENOTĪBA vēlas darbu veidot atklātu un dinamisku, tāpēc ir izveidojusi atvērta tipa biroju, kurā notiekošais būs labi pārskatāms arī visiem garāmgājējiem. Laipni aicinām!

VIENOTĪBAS birojs atrodas Rīgā, K. Barona ielā 3 – uz K. Barona un Elizabetes ielas stūra. Atklāšanas svētki norisināsies 8. jūnijā, sākums plkst. 16.00.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010. gada 6. martā nodibināja partijas „Jaunais laiks” (JL), „Pilsoniskā savienība” (PS) un „Sabiedrība citai politikai” (SCP). Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

Dalies ar ziņu