Skip to main content

Diskutēs par transportlīdzekļu vadītāju apmācības sistēmu un tās uzlabošanu

Ceturtdien, 21.augustā, notiks Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) kārtējā sēde, kuras laikā uzklausīs Valsts policijas aktuālo informāciju ceļu satiksmes drošībā, kā arī tiks sniegts ziņojums par CSDP iepriekš lemtajiem pasākumiem ceļu satiksmes drošības uzlabošanas jomā.

Ceļu satiksmes drošības direkcijas pārstāvji sēdes dalībniekiem sniegs informāciju par plānotajiem pasākumiem, kuri sekmētu jauno autovadītāju apmācības procesa uzlabošanu, kā arī informēs par autovadītāju apmācības procesa organizēšanu citās Eiropas Savienības valstīs.

CSDP priekšsēdētājs ir satiksmes ministrs Anrijs Matīss, savukārt padomes priekšsēdētāja vietnieks – iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis. Sēdē piedalīsies pārstāvji no Satiksmes ministrijas, Iekšlietu ministrijas, CSDD, „ Latvijas Valsts ceļi” Valsts policijas un citām institūcijām un nevalstiskajām organizācijām.

Padomes sēde ir atklāta, tā norisināsies 21.augustā, plkst. 10.00, Satiksmes ministrijā, Gogoļa ielā 3, 4.stāva Lielajā zālē. Masu plašsaziņas līdzekļu pārstāvji aicināti piedalīties sēdes darbā, caurlaides iekļūšanai SM ēkā piesakot SM Komunikācijas nodaļā pa tālr. 67028370, 67029013 vai e-pastu: [email protected]

CSDD aktuālā informācija par paveikto sakarā ar CSDP sēdē lemto un CSDD ppt par vadītāju apmācību.

Papildus informācija:
Aivis Freidenfelds
Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr.: 67028013
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu