Skip to main content

Dombrovskis apmeklēs Liepāju un piedalīsies Lielo pilsētu asociācijas izbraukuma sēdē

Piektdien, 8. aprīlī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis apmeklēs Liepāju un piedalīsies Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izbraukuma sēdē, lai pārrunātu investīciju politiku Latvijā, Eiropas Savienības nākamo plānošanas periodu, reģionālās politikas attīstību Latvijā un ekonomikas stabilizācijas politikas realizāciju kopumā.

Plkst.10.40
Ministru prezidents Valdis Dombrovskis iepazīstas ar pilsētas attīstības plāniem, kā arī pārrunā par uzņēmējdarbības vidi un darba vietām Liepājas lidostā.

Plkst. 11.30 – 13.00
Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiekas ar Liepājas Biznesa centra uzņēmuma vadību un uzņēmumu „Lesjofors Springs LV”, „Trelleborg Wheel Systems Liepaja” un „Interspiro” pārstāvjiem.
Paredzēta mediju līdzdalība un atbildes uz mediju jautājumiem. Norises vieta: Kapsēdes iela 2b

Plkst.13.10 – 13.25
Ministru prezidenta brauciens cauri Liepājas ostai, lai iepazītos ar Liepājas ostas padziļināšanas pirmās kārtas realizāciju, kā rezultātā tiks iegūta papildus teritorija jaunas piestātnes būvniecībai.

Plkst. 13.30 – 13.50
Ministru prezidents apmeklē Itālijas uzņēmumu „Baltic Italy”.
Mediju iespēja nav paredzēta.

Plkst.14.00 – 14.10
Ministru prezidents apskata Piejūras slimnīcas teritoriju, kuru plānots atdalīt no Piejūras slimnīcas zemes un nākotnē attīstīt ar kurortoloģiju saistītus projektus.

Plkst. 15.00 – 17.00
Ministru prezidents tiekas ar Latvijas Lielo pilsētu mēriem.
Tikšanās sākumā paredzēta TV/foto iespēja. Norises vieta: atpūtas centrs „Libava”, Vecā ostmala 29

Plkst. 17.00 – 17.30
Preses konference, kurā piedalās Ministru prezidents Valdis Dombrovskis, Liepājas pilsētas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks un Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektors Jānis Kalviņš
Norises vieta: Kamīna zāle, atpūtas centrs „Libava”, Vecā ostmala 29

Plašsaziņas līdzekļu ievērībai:
Lūdzam informēt par savu dalību Ministru prezidenta reģionālas vizītes atspoguļošanā šodien, līdz plkst. 17.00, sūtot informāciju uz e-pastu: [email protected] vai zvanot pa tālruni 67082919.

Informāciju sagatavoja:
Zanda Šadre
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultante
Tālr.: 67082919
[email protected]

 

Dalies ar ziņu