Skip to main content

VIENOTĪBA Valmierā diskutēs par vienotas partijas izveidi

Politisko partiju apvienības VIENOTĪBA priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa un citi apvienības politiķi piektdien, 8. aprīlī, dosies uz Valmieru, lai ar apvienības biedriem un interesentiem pārrunātu jaunveidojamās partijas principus.

Diskusija par VIENOTĪBA partijas izveidi un nākotni norisināsies viesnīcā Volmārs, Valmierā, Tērbatas ielā 16a, 8. aprīlī, plkst. 17.00. Ar VIENOTĪBA veidojošo partiju – "Jaunais laiks", "Pilsoniskā savienība" un "Sabiedrība citai politikai" – Valmieras nodaļu biedriem un citiem interesentiem tiksies apvienības priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa, kā arī Saeimas deputāti Kārlis Šadurskis, Arvils Ašeradens, Edvards Smiltēns, Guntars Galvanovskis un citi apvienības pārstāvji.

„VIENOTĪBA uzvara 10. Saeimas vēlēšanās ir skaidrs signāls tam, ka sabiedrība no mums sagaida tālāku saliedēšanos. Mums jāspēj šīs gaidas piepildīt, un VIENOTĪBA jātop par vienu partiju. Partijas izveide ir demokrātisks process, kurā ir svarīgi ieklausīties ierindas biedru un nodaļu viedoklī. Esmu pārliecināta, ka spēsim izveidot plašu un spēcīgu politisko partiju. Tāpat kā partiju apvienības, jaunveidojamās partijas pamatā jābūt godīgai, atbildīgai un kompetentai politikai, kur pilsoniskā sabiedrība iesaistās lēmumu pieņemšanā,” pauž VIENOTĪBA priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa.

VIENOTĪBA rīkotā diskusija Valmierā turpina plašu apvienības biedru diskusiju ciklu par vienotas partijas izveidi. Plānots, ka diskusijās, kas regulāri norisināsies visā Latvijā, piedalīsies VIENOTĪBA Saeimas deputāti un partiju valžu locekļi. Tās notiks gan partiju nodaļās Latvijas novados, gan tematiskās darba grupās.

 

Informāciju sagatavoja:
Laila Timrota
Apvienības VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu