Skip to main content

Dombrovskis Honkongā piedalās filmas Amaya pirmizrādē

Svētdien, 12. jūnijā Ministru prezidents Valdis Dombrovskis kopā ar Latvijas uzņēmēju delegāciju un vietējo latviešu kopienu Honkongā noskatījās Latvijas un Honkongas kopražojuma filmas „Amaya” pirmizrādi.

Filmas Amaya režisors ir Māris Martinsons, un tā uzņemta, Latvijas kinoproducentu kompānijai „Krukfilms” sadarbojoties ar Honkongas kino studiju „October Pictures”. Filmas pirmizrāde Rīgā notika 2010. gada 14. septembrī, bet Honkongā filma līdz šim vēl nebija izrādīta.

Pirmdien, 13. jūnijā V.Dombrovskis tiksies ar Ķīnas Tautas Republikas Ārlietu ministrijas komisāru un Honkongas īpašā administratīvā reģiona vadītāju, uzstāsies ar lekciju Honkongas universitātē, kā arī tiksies ar Honkongas un Makao uzņēmējiem.
Premjera darba vizīte uz Honkongu ilgst no 11. līdz 13. jūnijam, un tās mērķis ir veicināt politisko dialogu un attīstīt ekonomisko sadarbību starp abu valstu uzņēmumiem, tādēļ premjeru Honkongā pavada Latvijas uzņēmēju delegācija, kurā pārstāvētas tūrisma, kokapstrādes, loģistikas un citas nozares.

Uz Honkongu meklēt jaunus biznesa kontaktus un sadarbības iespējas kopā ar premjeru devušies tūrisma kompāniju TAS Baltics, Baltic Travel Group, Your Run un Rīgas Tūrisma attīstības biroja pārstāvji, kokapstrādes uzņēmumi Dendrolight Latvia un Dores Fabrika, Rīgas un Ventspils brīvostu pārvaldes, kā arī uzņēmumi ABEDD Baltic un RRB Project.

Informāciju sagatavoja:
Mārtiņš Panke
Ministru prezidenta preses sekretārs
Tālr. 26556965
[email protected]
www.mk.gov.lv

 

Dalies ar ziņu