Skip to main content

Dombrovskis uzstāsies Eiropas Biznesa samitā

Rīt, 15.maijā, Saeimas deputāts Valdis Dombrovskis uzstāsies Eiropas Biznesa samitā Briselē. Samits notiek jau divpadsmito reizi, un šī gada tēmu loks skars digitālo ekonomiku, industriālo politiku, ES enerģētikas stratēģiju un inovācijas.

Dombrovskis kā spīkers piedalīsies samita noslēguma sesijā „Redzējums nākamajiem pieciem gadiem”. Šajā sadaļā Dombrovskis kā Eiropas Tautas partijas pārstāvis kopā ar Hanu Svobodu, Eiropas Parlamenta sociālistu un demokrātu progresīvās alianses grupas prezidentu, un Eiropas Liberāļu un demokrātu apvienības grupas līderi, Eiropas Komisijas prezidenta kandidātu Gaju Verhofštatu diskutēs par Eiropas attīstības virzieniem nākamajā Eiropas Parlamenta sasaukumā.

Dombrovskis samitā būs Eiropas Tautas partijas grupas pārstāvis un vienīgais dalībnieks no Latvijas; tajā piedalīsies arī Eiropas Komisijas prezidents Žozē Manuels Barozu, ES reģionālās politikas komisārs Johanness Hāns, Eiropas Tautas partijas grupas viceprezidents un ES iekšējā tirgus un pakalpojumu komisārs Mišels Barnjē, kā arī virkne vadošo Eiropas uzņēmumu pārstāvju.

Sīkāka informācija par samitu atrodama tam veltītajā mājas lapā – http://www.ebsummit.eu/, kur arī pieejama aktuālākā informācija par pasākuma norisi un dalībniekiem.

Dalies ar ziņu