Skip to main content

Dombrovskis vadīs Eiropas Tautas partijas Latvijas delegāciju

Nākamajā Eiropas Parlamenta (EP) sasaukumā Eiropas Tautas partijas (ETP) Latvijas delegācijas vadību uzņemsies Valdis Dombrovskis.

„Tas ir liels gods un atbildība būt nacionālās delegācijas vadītājam. Kā delegācijas vadītājam mans uzdevums, tostarp, būs sekot līdzi tam, lai Latvijas delegācija strādā vienoti, tādējādi nodrošinot vislabāko Latvijas interešu pārstāvību EP,” norāda Dombrovskis. Delegācijas vadītāja pienākumos tāpat ietilpst piedalīšanās EP prezidija un delegāciju vadītāju sanāksmēs.

Galvenie delegācijas uzdevumi būs pārstāvēt Latvijas intereses, nostiprinot Latvijas ietekmi Eiropā un pasaulē, kā arī stingri iestāties par lauksaimniecības tiešmaksājumu tālāku izlīdzināšanu starp Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, kā arī par pienācīgu ES budžeta daļu ES fondiem nākamajā daudzgadu budžetā, īpaši attiecībā uz Latvijas un Baltijas energoizolācijas mazināšanu.

Kopumā Latvijas delegāciju nākamajā EP sasaukumā ETP pārstāvēs četri deputāti – Saeimas deputāti Valdis Dombrovskis un Artis Pabriks, kā arī pašreizējie EP deputāti Sandra Kalniete un Krišjānis Kariņš.

ETP grupa ir lielākā un ietekmīgākās centriski-labējā politiskās grupa EP, jaunajā sasaukumā tajā darbosies 213 deputātu.

Dalies ar ziņu