Skip to main content

Druviete reģionālajā vizītē apmeklēs Dundagas, Ventspils un Talsu novadus

Šā gada 6. un 7.martā izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete dosies reģionālajā vizītē. Tās gaitā ministre viesosies izglītības iestādēs Dundagā, Stiklos, Valdemārpilī, Talsos un Laidzē, kur tiksies ar novadu skolu un pašvaldību pārstāvjiem.

Rīt, 6.martā, ministre apmeklēs Dundagas vidusskolu, kā arī Stiklu internātpamatskolu. Piektdien, 7. martā, I. Druviete dosies uz Valdemārpili, Talsiem un Laidzi. Ministre viesosies Valdemārpils vidusskolā, Talsu Radošajā sētā un Talsu mūzikas skolā, Talsu Valsts ģimnāzijā, Talsu sākumskolā, kā arī Laidzes profesionālajā vidusskolā.

Reģionālās vizītes gaitā I. Druviete iepazīsies ar mācību procesa organizāciju izglītības iestādēs, tiksies ar izglītības iestāžu vadītājiem, skolotājiem un skolēniem, kā arī pašvaldību vadītājiem, un pārrunās reģionos aktuālos izglītības jautājumus. Vizītē piedalīsies arī ministres padomnieks Didzis Šēnbergs.

Mediju ievērībai: kontaktpersona par 6.marta dienaskārtību – Dundagas novada pašvaldības izpilddirektore Inga Ralle (tālr.29377433), kontaktpersona par 7.marta dienaskārtību – Talsu novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inga Priede (tālr.26350440).

Informāciju sagatavoja:
Dita Bukovska
Izglītības un zinātnes ministrijas
Komunikācijas un dokumentu pārvaldības nodaļas
konsultante sabiedrisko attiecību jautājumos
Tālr.: 67047804
E-pasts: [email protected]
www.izm.gov.lv

Dalies ar ziņu