Skip to main content

ECOFIN turpina darbu pie Vienotā noregulējuma mehānisma ieviešanas

Otrdien, 11. martā, finanšu ministrs Andris Vilks un Finanšu ministrijas pārstāvji piedalās Ekonomisko un finanšu jautājumu (ECOFIN) padomes sanāksmē Briselē. Tās laikā paredzēts turpināt darbu pie Vienotā noregulējuma mehānisma ieviešanas, kā arī tiks skatīti citi jautājumi.

„Turpinot sarunas par Vienotā noregulējuma mehānisma ieviešanu, Latvijas pozīcija ir nemainīga. Jācer, ka tiks rasti tādi kompromisa risinājumi, kas nodrošinās, lai Vienotais noregulējuma mehānisms būtu darboties spējīgs, ar ātru lēmumu pieņemšanas procedūru un efektīvu vienotu finansēšanas kārtību, tādējādi nodrošinot finanšu sektora stabilitāti visā Eiropas Savienībā,” norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

Sanāksmes laikā plānota arī viedokļu apmaiņa par Eiropas Savienības 2030 enerģētikas un klimata ietvara ekonomiskajiem aspektiem, Eiropas Stabilitātes mehānisma tiešās rekapitalizācijas instrumentu, G20 finanšu ministru un centrālo banku vadītāju sanāksmes rezultātiem, kā arī plānota Uzkrājumu direktīvas pieņemšana.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Pužule
Komunikācijas nodaļas vecākā referente
Tālr.: 67095405
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu