Skip to main content

Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš viesosies Salaspilī

2013. gada 25.oktobrī Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš viesosies Salaspīlī, kur tiksies ar novada domes pārstāvjiem, kā arī vadīs mācību stundu Salaspils 1.vidusskolas skolēniem.

Vizītes ietvaros plānota tikšanās ar Salaspils novada domes priekšsēdētāju Raimondu Čudaru un domes deputātiem. Tikšanās laikā plānots pārrunāt Eiropas Savienības atbalstu reģioniem un uzņēmējdarbībai.

Tāpat vizītes laikā K. Kariņš tiksies ar Salaspils 1.vidusskolas skolēniem un skolotājiem iniciatīvas “Uzņēmīgi cilvēki Latvijas izaugsmei” ietvaros. K. Kariņš un vairāki uzņēmēji viesojas Latvijas skolās un augstskolās, lai stāstītu par savu pieredzi uzņēmējdarbībā un mudinātu jauniešu nākotnē kļūt par uzņēmējiem. Līdz darbībai politikā K. Kariņš bija veiksmīgs uzņēmējs. Vairāk par iniciatīvu var lasīt šeit.

Krišjānis Kariņš EP strādā Rūpniecības, pētniecības un enerģētikas komitejā un Ekonomikas un monetāro lietu komitejā. Viņš ir Latvijas delegācijas vadītājs EP lielākajā un ietekmīgākajā politiskajā grupā – ETP (Eiropas Tautas partija).

Papildus informācija:
Ieva Zīberga
Eiropas Parlamenta deputāta
Krišjāņa Kariņa padomniece preses jautājumos
Tālr.: + 371 29484828
[email protected]
www.karins.lv

Dalies ar ziņu