Skip to main content

“Ēnām” spilgtākais iespaids – saruna ar premjeru

Trešdien, 16. februārī, „Ēnu dienas” ietvaros, četri vidusskolēni sekoja Ministru prezidenta Valda Dombrovska darba pienākumiem.

„Ēnas” Ministru prezidentu pavadīja jau no plkst. 7.00, kad premjers sniedza interviju Latvijas Radio un pēc tam telekompānijai LNT, iepazinās ar Ministru kabineta vēsturi un valdības lēmumu pieņemšanas procesu. Dienas gaitā skolēni devās līdzi Ministru prezidentam uz Rīgas pili, kur tikās ar Valsts prezidentu Valdi Zatleru, kā arī piedalījās „Ēnu dienai” veltītajā preses konferencē.

Ministru prezidenta darbam visas dienas garumā sekoja Reinis Tenis no Rīgas pilsētas 2. ģimnāzijas, Laimdota Jarmuševiča no Daugavpils Valsts ģimnāzijas, Ints Skaldis no Liepājas Valsts 1. ģimnāzijas un Elīna Muceniece no Rīgas Valsts 3. ģimnāzijas.

Ministru prezidents atbildēja arī uz jauniešu interesējošajiem jautājumiem, piemēram, par premjera spēju saglabāt enerģiju, pildot sarežģītos amata pienākumus un V. Dombrovska nākotnes plāniem. Noslēdzot „Ēnu dienu”, skolēni atzina, ka viņiem visspilgtāk atmiņā palikusi draudzīgā un nepiespiestā saruna ar premjeru.

Foto no Ministru prezidenta Ēnu dienas

Informāciju sagatavoja:
Gatis Tauriņš
Valsts kancelejas
Komunikācijas departamenta konsultants
Tālr.: 67082828
[email protected]

 

Dalies ar ziņu