Skip to main content

Jaunieši gandarīti par iespēju vērot Aizsardzības ministrijas vadības ikdienu

Šodien Aizsardzības ministrijā viesojās četras „ēnas”, kas, sekojot aizsardzības ministra Arta Pabrika un valsts sekretāra Jāņa Sārta ikdienas darbiem, guva plašāku ieskatu par ministrijas darbu un valsts aizsardzības politiku.

 

Tiekoties ar Aizsardzības ministrijas „ēnām”, valsts sekretārs Jānis Sārts izteica gandarījumu par jauniešu izvēli ēnot aizsardzības nozares amatpersonas un novēlēja būt aktīviem vērotājiem, kā arī gūt atbildes uz saviem jautājumiem par aizsardzības nozari.

 

Jauniešiem bija iespēja kopā ar aizsardzības ministru A. Pabriku iepazīties ar Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienesta uzdevumiem un vērot Jūras meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra darbību. Jaunieši piedalījās arī ministra radio intervijā, ko vēlāk atzina par vērtīgu pieredzi, kādu ikdienā nav iespējams redzēt.

 

Savukārt valsts sekretāra „ēna” vēroja, kā norit darbi ministrijā, iepazinās ar ministrijas struktūrvienībām un personālu, kā arī plašāk iepazinās ar Rekrutēšanas centra uzdevumiem, kas atlasa karavīrus dienestam Nacionālajos bruņotajos spēkos.

 

Noslēdzoties Ēnu dienai, jaunieši atzina, ka ir gandarīti par iespēju iepazīties ar Aizsardzības ministrijas amatpersonām un vērot klātienē ministra un valsts sekretāra ikdienas darbu, ko līdz šim ir redzējuši tikai televīzijā. Jaunieši uzsvēra, ka ir pārsteigti par amatpersonu lielo darba apjomu un atbildību.

 

Aizsardzības ministrija karjeras izvēles veicināšanas projektā „Ēnu diena 2011”, ko organizē Junior Achievement – Latvija, piedalās kopš pašiem pirmsākumiem – 2001. gada.

 


Informāciju sagatavoja:
Dace Kundrāte
AM Militāri publisko attiecību departamenta
Preses nodaļas vecākā referente
Tālr.: +371 67335254
[email protected]

Dalies ar ziņu