Skip to main content

EP lielākās politiskās grupas priekšsēdētājs Dauls slavē Latvijas panākumus

Šodien, 1. decembrī, partijas VIENOTĪBA kongresā, video uzrunā sveicot VIENOTĪBAS biedrus, lielākās Eiropas Parlamenta (EP) Eiropas Tautas partijas (ETP) grupas priekšsēdētājs Žozefs Dauls slavēja Latvijas iedzīvotāju drosmi un valsts panākumus.

Savā uzrunā Dauls pauda cieņas apliecinājumus latviešiem par drosmi un pacietību krīzes gados, piedzīvojot grūtas un nepopulāras, bet nepieciešamas reformas.

"Pateicoties jums, Latvija ir kļuvusi par paraugu Eiropai. Jūsu valsts mums ir parādījusi, ka ar reformu palīdzību ir iespējama izeja no finanšu krīzes," sacīja Dauls.

Īpašus vārdus viņš veltīja arī savam bijušajam kolēģim Eiropas Parlamentā Valdim Dombrovskim, raksturojot viņu kā cienījamu un pieredzējušu cilvēku, un sveica savus pašreizējos Latvijas kolēģus Eiropas Parlamentā – deputātus Krišjāni Kariņu, Sandru Kalnieti, Inesi Vaideri un Kārli Šadurski.

Savā uzrunā ETP grupas priekšsēdētājs akcentēja Latvijas ekonomiskos sasniegumus. "Lai arī jūs nākat no mazas valsts izmēru ziņā, tā ir liela pēc attīstības dinamikas. Šogad Baltijas valstīm jābūt lielākajai ekonomiskajai izaugsmei Eiropā. Tas ir liels panākums. Mēs esam lepni par jums."

Dauls solīja aizstāvēt Latvijas intereses daudzgadu budžeta sarunās. "Varat būt droši, ka pārrunās par nākamo daudzgadu budžetu, es cīnīšos, lai Latvija tiktu respektēta, īpaši jomā par lauksaimniecības tiešmaksājumiem."

Eiropas Tautas partijas grupa ir ietekmīgākā politiskā grupa Eiropas Parlamentā ar 270 deputātiem un 3 novērotājiem no Horvātijas, un tajā Eiropas līmenī darbojas arī VIENOTĪBAS politiķi.

Šodien, 1.decembrī, notiek VIENOTĪBAS kongress, kurā partija nāk klajā ar jaunu ilgtermiņa piedāvājumu valsts izaugsmei un iedzīvotāju.

Papildus informācija:
Laila Timrota
partijas VIENOTĪBA
preses sekretāre
Tālr.: 29373547
[email protected]

 

Dalies ar ziņu