Skip to main content

Finanšu ministrs tiksies ar lauksaimnieku organizāciju pārstāvjiem

Piektdien, 15. februārī, finanšu ministrs Andris Vilks tiksies ar biedrības „Zemnieku saeima” un Latvijas Lauksaimniecības kooperatīvu asociācijas vadību, lai pārrunātu ieviešamos uzlabojumus nodokļu politikā un nodokļu administrēšanas jautājumos, kas saistīti ar lauksaimniecības produkcijas ražotājiem. Tikšanās rosināta, ņemot vērā pagājušajā nedēļā Eiropadomē pieņemto lēmumu par ES daudzgadu budžetu un plānoto tiešmaksājumu izlīdzināšanas grafiku Latvijas lauksaimniekiem.

„Tas, ka lauksaimnieku organizācijas nāk ar saviem priekšlikumiem un jautājumiem par nodokļu politiku Latvijā, ir augstu vērtējama iniciatīva. Tiksimies un pārrunāsim šīs idejas un valsts budžeta iespējas to īstenošanai, lai kopā turpinātu darbu pie valsts ekonomiskās izaugsmes un arvien pārliecinošākām iespējām konkurēt ar citu valstu ražotājiem,” atzīmē finanšu ministrs Andris Vilks.

Tikšanās laikā paredzēts pārrunāt plānoto darbaspēka nodokļu sloga samazinājumu uzņēmējiem un darba ņēmējiem, kā arī meklēt risinājumus Latvijas lauksaimnieku konkurētspējas saglabāšanai Eiropā. Tāpat, ņemot vērā, ka no 2013. gada 1. janvāra ir stājies spēkā jaunais Pievienotās vērtības nodokļa likums, ir plānots pārrunāt ar to saistītās izmaiņas, kā arī citus jautājumus.

Diskusijā piedalīsies arī Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Nelija Jezdakova, kā arī Finanšu ministrijas un VID speciālisti. Tikšanās notiks Finanšu ministrijas telpās.

Informāciju sagatavoja:
Lelde Kaunese
Komunikācijas nodaļas vadītāja vietniece
Tālr.: 67083938
[email protected]

 

Dalies ar ziņu