Skip to main content

Finanšu nozares pārstāvjiem pateicas par darbu

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pieņemšanas gadadienai otrdien, 3. maijā tika pasniegti Finanšu ministrijas apbalvojumi – Goda zīmes, Goda raksti, Atzinības raksti un Pateicības. Tos saņēma Finanšu ministrijas (FM) un tās padotībā esošo institūciju pārstāvji no Valsts kases, Valsts ieņēmumu dienesta, Iepirkumu uzraudzības biroja un Centrālas finanšu un līgumu aģentūras.

„Stabila valsts finanšu sistēma ir pamats visai valstij, visu citu nozaru attīstībai un efektīvai saimniekošanai. Pēdējos pāris gados esam paveikuši milzīgu darbu mūsu valsts stabilitātes atgūšanā, pašlaik esam uz izaugsmes atjaunošanas ceļa, mūs sāk novērtēt starptautiski un domāju, ir tuvu nākamie valsts kredītreitinga palielinājumi. Tādēļ paldies Finanšu ministrijas un mūsu iestāžu darbiniekiem par lielo ieguldīto darbu. Taču dzīve neapstājas, priekšā mūs gaida jauni lieli darbi, jauni izaicinājumi, kā stabila virzība uz eirozonu, ES prezidentūras nodrošināšana un citi uzdevumi,” svinīgajā pasākumā teica finanšu ministrs Andris Vilks.

Apbalvojumi kopumā tika pasniegti 32 FM resora darbiniekiem – par nozīmīgu ieguldījumu valsts finanšu sistēmas attīstībā, par ilggadīgu un godprātīgu darbu FM sistēmā, par konkrētām aktivitātēm un sasniegumiem pēdējā laikā, kā arī par nozīmīgu ieguldījumu, lai novērstu bīstamu organizētās noziedzības grupējuma darbību.

FM Goda zīmes saņēma divi ministrijas darbinieki – FM pašreizējais valsts sekretārs Mārtiņš Bičevskis un FM Finanšu un darbības nodrošinājuma departamenta direktore Viktorija Grīnfelde. Par godprātīgu un pašaizliedzīgu darbu FM Goda rakstus saņēma 8 Finanšu ministrijas un tās padotības institūciju darbinieki, FM Atzinības rakstus saņēma 11 ministrijas un padotības institūciju darbinieki, FM Pateicības saņēma 11 ministrijas un padotības institūciju darbinieki.


Informāciju sagatavoja:
LR Finanšu ministrija

 

 

Dalies ar ziņu