Skip to main content

JL jaunieši aicina politiķus nemelot

Šodien pirms Saeimas ārkārtas sēdes deputātus pie Saeimas ieejas gaidīja pārsteigums – partijas Jaunais laiks Jaunatnes nodaļas jaunieši sagaidīja deputātus ar dāvanām Lieldienās. Protams, tas nebija vienkāršs apsveikums, bet gan atgādinājums, ka, lai visu vasaru nemelotu, Lieldienās olas ir jāēd ar sāli. Dāvanas bija skaisti iesaiņotas sāls paciņas, kurām klāt bija pielikts Latviešu tautas ticējums.

Neiztika arī bez kurioziem – kāds Saeimas deputāts apgalvoja, ka ir krievu tautības un netic latviešu ticējumiem, tāpēc dāvanu nepieņēma, bet kopumā deputāti bija atsaucīgi un priecājās par laba vēlējumiem.

“Es tikai ceru, ka dāvanas deputātiem liks ne tikai pasmaidīt, bet arī padomāt par akcijas dziļāko mērķi,” saka idejas autore Kristīne Laure.

Jaunā laika Jaunatnes nodaļas jaunieši saprot, ka šī vasara pirms 10. Saeimas vēlēšanām būs pārsātināta ar politisko partiju priekšvēlēšanu kampaņām, bet, tā kā vēlēšanu rezultāti noteiks Latvijas politisko kursu nākamajiem četriem gadiem, kuri sociālo un ekonomisko apstākļu dēļ būs Latvijas valstij izšķiroši, ir īpaši svarīgi, lai politiķi savos solījumos priekšvēlēšanu gaisotnē būtu godīgi gan pret sevi, gan sabiedrību un spētu nolikt malā savas politiskās ambīcijas un domāt par valsts labklājību.

Vienlaikus Jaunā laika jaunieši aicina arī sabiedrību aktīvi sekot līdz politiskajiem procesiem un politiķu darbam, analizēt un rūpīgi padomāt, pirms ticēt populistiskiem solījumiem.

Dalies ar ziņu