Skip to main content

Fotokonkursa “Mirkļa pietura “Jūrmala”” nolikums

Jūrmalas Vienotības Jaunatnes organizācija izsludina fotokonkursu "Mirkļa pietura "Jūrmala"". Laika posmā no 6. līdz 24. novembrim, visi Jūrmalas iedzīvotāji tiek aicināti iesūtīt fotogrāfijas ar Jūrmalas teritorijā esošām vietām, kuras atrodas sliktā vizuālā stāvoklī vai arī ir dzīvībai apdraudošas. Klāt jāpievieno apraksts, ko Jūs vēlētos redzēt šajā vietā. Konkursā var piedalīties visi pilsētas iedzīvotāji, kas vēlas uzlabot Jūrmalas apvidi un drošību. Konkursā var piedalīties arī grupas līdz diviem cilvēkiem.

Ko darīt?
1. Nofotografēt vietu Jūrmalā;
2. Pievienot vietas aprakstu, foto uzņemšanas datumu un kontaktinformāciju;
3. Iesūtīt fotogrāfiju ar aprakstu uz e-pastu [email protected].

Konkursa mērķis ir apzināt dzīvībai bīstamas vietas Jūrmalā, vietas, kas atrodas sliktā tehniskā un vizuālā stāvoklī, lai ne tikai piesaistīt atbildīgo iestāžu uzmanību, bet arī novērst sekas, kas var rasties bezdarbības rezultātā.

Sākot no 24. novembra līdz 4. decembrim, Vienotības Jūrmalas nodaļas birojā (Raiņa iela 97 – 33) būs izstāde, kurā labākās fotogrāfijas tiks izliktas publiskai apskatei. Apmeklētāju un organizatoru balsojumā tiks noskaidrota labākā fotogrāfija. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņems pārsteigumbalvas. Uzvarētāju apbalvošana notiks 4. decembrī plkst. 17:00.

Papildus informācija:
Politiskās partijas VIENOTĪBA
Jūrmalas biroja vadītājas
Karinas Palkovas,
[email protected]
Tālr.: 29890093

Dalies ar ziņu