Skip to main content

Ģirts Valdis Kristovskis: Latvijas attīstībai jānotiek valstiskā ceļā, nevis lobējot šauras uzņēmēju grupas

Lai Latvija spētu sekmīgi attīstīties, turpmāko četru gadu laikā jādubulto uzņēmēju skaits un nav pieļaujams, ka tās ekonomiku veido šaurs biznesmeņu loks, tā otrdien radio SWH studijā, raidījumā “Par politiku ar politiķiem” norādīja politisko partiju apvienības “Vienotība” vēlēšanu saraksta līderis Rīgā Ģirts Valdis Kristovskis.

Politiķis arī brīdināja, ka liela daļa politiskās apvienības “ Par Labu Latviju” (PLL) programmas solījumu realitātē atkal novestu Latviju pie lielāka valsts budžeta deficīta, zemiem starptautiskiem reitingiem un neuzticības Latvijas valstij, ko Valda Dombrovska valdība veiksmīgi cēlusi pēdējā gada laikā. Pateicoties ministru prezidenta vadītās valdības veiktajām korekcijām, jau šobrīd ir zināms, ka no iepriekšējās valdības plānotā 7,5 miljardu eiro lielā aizņēmuma no starptautiskajiem aizdevējiem nepieciešami būs ne vairāk kā 4,5 miljardi eiro.
 
Tāpat Kristovskis pauda neizpratni par nesenajiem politiskās apvienības “Par Labu Latviju” pārstāvja izteikumiem, kuros starptautiskie aizdevēji tiek dēvēti par finanšu okupantiem. “Kā iespējams sadarboties ar Rietumu valstīm, aicinot tās izvākties no Latvijas un norādot, ka viņu kapitāls Latvijā nav vajadzīgs?”, norādīja Kristovskis.
Dalies ar ziņu