Skip to main content

Nosauks desmit lielākos eksportējošos uzņēmumus Rīgā, Rīgas reģionā un Vidzemē

Šo piektdien, 27. augustā, plkst.10.00 Ekonomikas ministrijā (207.telpā) ministru prezidents Valdis Dombrovskis un ekonomikas ministrs Artis Kampars sveiks pērn desmit lielākos eksportējošos uzņēmumus Rīgā un desmit lielākos uzņēmumus Rīgas reģionā. Pasākumā piedalīsies arī LTRK pārstāvis, LDDK vadītāja Elīna Egle un divdesmit lielāko eksportējošo uzņēmumu pārstāvji.

Savukārt plkst. 13.30 Limbažos, Teātra namā, Parka ielā 7, V.Dombrovskis un A.Kampars tiksies ar 2009.gadā desmit lielāko eksportējošo uzņēmumu Vidzemē pārstāvjiem. Pasākumā ministru prezidents un ekonomikas ministrs plāno pārrunāt arī uzņēmumu eksporta veiksmes stāstus, kā arī šķēršļus, kuru risināšanā valstij būtu vairāk jāiesaistās.

Ekonomikas ministrija ir aizsākusi jaunu tradīciju, pateicoties kurai valdības un Saeimas pārstāvji klātienē izsaka atzinību uzņēmumiem reģionos – Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē, Latgalē, Rīgas reģionā un Rīgā – par to nozīmīgo ieguldījumu un sasniegumu eksporta veicināšanā valstī. Reģionu ciklā pirmie tika sveikti Kurzemes reģiona eksportējošie uzņēmumi.

Aicinām mediju pārstāvjus iepriekš pieteikt dalību pasākumos, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot uz tālruņa numuru 67013193.

Sandris Sabajevs
Ekonomikas ministra preses sekretārs
Tālr.: 29217265, 67013016
E-pasts: [email protected] 

Dalies ar ziņu