Skip to main content

Godātie PP VIENOTĪBA Talsu novada vēlētāji, atbalstītāji un līdzjutēji!

Paldies visiem, kas šajās pašvaldību vēlēšanās demonstrēja politisku atbildību, devās uz vēlēšanām un īstenoja vienu no nozīmīgākajām pilsoņa tiesībām – balsoja par Talsu novada lēmējvaru nākamajiem četriem gadiem.Piedalīties pašvaldības politikas veidošanā, atdot savu balsi un prasīt atbildību no ievēlētajiem deputātiem, vērtējot viņus pēc padarīta darba, sverot solījumus un izpildīto – tas ir ikviena savas valsts patriota nerakstīts pienākums.

Sirsnīgs paldies par Jūsu ticību mūsu komandai, paldies par diviem deputātu mandātiem Talsu novada domē nākamajiem četriem gadiem un par Jūsu aktīvo pozīciju, atbalstot mūs arī pirmsvēlēšanu laikā. Šis balsojums un tā rezultāts PP VIENOTĪBA Talsu nodaļai ir īpaši nozīmīgs, jo esam jauna komanda, kas izveidojusies tikai pirms gada, kad dažiem apvienības biedriem labpatika aizmukt no varas, kas nu bija kļuvusi nepanesama.

Tikai kopā ar Jums un tikai zinot, ka uz mums paļaujas, cer un tic, mēs strādāsim, lai varam lepoties ar mūsu novadu.

Paldies tiem, kas teikuši, sūtījuši, vēlējuši un domājuši labu, kas stiprinājuši pārliecībā, ka esam uz pareizā ceļa. Cilvēciskais atbalsts, rokasspiediens vai stipri vārdi nereti ir bijis tieši tas, kas visvairāk vajadzīgs, kas atjauno spēkus un neļauj pagurt.

Ar cieņu
VIENOTĪBAS Talsu novada nodaļas komanda

Informāciju sagatavoja:
VIENOTĪBAS Talsu nodaļa
Tālr.: 29161081
E-pasts: [email protected]

 

Dalies ar ziņu