Skip to main content

Iekšlietu ministre apbalvojusi nozares darbiniekus Neatkarības deklarācijas pasludināšanai pasākumā

Ceturtdien, 5. maijā iekšlietu ministre Linda Mūrniece pasniedza Iekšlietu ministrijas apbalvojumus nozares darbiniekiem Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanai veltītajā svinīgajā pasākumā.

„Piešķirot Iekšlietu ministrijas apbalvojumus, mēs izsakām pateicību un atzinību tiem darbiniekiem, kuri ir godprātīgi un priekšzīmīgi strādājuši savā profesijā un tādējādi sekmējuši sabiedriskās kārtības un drošības nodrošināšanu valstī. Apzinīgums, profesionalitāte un izaugsme raksturo šodienas apbalvojumu saņēmējus,” norāda iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Apbalvojumi piešķirti 100 Valsts policijas (VP), divām Drošības policijas amatpersonām un sešiem Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) darbiniekiem. Valsts robežsardzes un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki tiks apbalvoti atsevišķos pasākumos.

Par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi un sakarā ar Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu ar Iekšlietu ministrijas Zelta „Goda zīmi” apbalvoti seši darbinieki, ar Sudraba „Goda zīmi” apbalvoti astoņi, savukārt, ar Iekšlietu ministrijas Bronzas „Goda zīmi” apbalvoti pieci nozares darbinieki.

Par drošsirdīgu un pašaizliedzīgu rīcību ekstremālās situācijās glābjot cilvēku dzīvības, ar apbalvojuma zīmi „Par pašaizliedzību” apbalvotas divas VP amatpersonas.

Pasākumā pasniegti arī Iekšlietu ministrijas Goda raksti, Iekšlietu ministrijas Pateicības un piešķirtas kārtējās speciālās dienesta pakāpes pirms termiņa.

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

 

 

Dalies ar ziņu