Skip to main content

Iekšlietu ministre apmeklēs Jelgavu

Rīt, 26.martā, iekšlietu ministre Linda Mūrniece un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) priekšnieks Ainars Pencis apskatīs plūdu vissmagāk skartās Jelgavas pilsētas un novada teritorijas. Tikšanās laikā situāciju pilsētā un novadā plānots pārrunāt ar VUGD, Valsts policijas un pašvaldības atbildīgajām amatpersonām.

„Jelgava šobrīd ir plūdu vissmagāk skartā vieta, tāpēc personīgi pārliecināšos, ka atbildīgie dienesti veic visas nepieciešamās darbības, lai mazinātu plūdu ietekmi un iedzīvotāji tiktu pasargāti. Vienlaikus gribu gūt apstiprinājumu tam, ka atbildīgajām amatpersonām ir plāns, ko darīt, ja ūdens līmenis Lielupē turpinās celties,” uzsver iekšlietu ministre Linda Mūrniece.

Iekšlietu ministre jau iepriekš bija solījusi personīgi apmeklēt potenciāli visapdraudētākās un plūdu vissmagāk skartās vietas. Šodien ministre viesojās Pļaviņās.

Vizītes Jelgavā sākums plānots 12.00.

Iekšlietu ministrijas mājas lapā apskatāmas fotogrāfijas ar plūdu skarto Jelgavas pilsētu un novadu, kas uzņemtas no helikoptera. Fotogrāfijas apskatāmas šeit

Dalies ar ziņu