Skip to main content

Veido VIENOTĪBAS sadarbību Jēkabpilī

Attīstoties iniciatīvām par apvienību VIENOTĪBA veidojošo partiju sadarbību Latvijas reģionos, kopējā sanāksmē ir tikušās partiju „Sabiedrība citai politikai” (SCP) un „Jaunais laiks” (JL) Jēkabpils nodaļas. Nolemts, ka partiju sadarbība ir nepieciešama ne tikai valstiskajā, bet arī reģionālajā līmenī. Sarunu veiksmīga iznākuma rezultātā veidosies VIENOTĪBAS Jēkabpils reģionālā nodaļa.

24. martā notikušajā sanāksmē tika izteikts atbalsts VIENOTĪBAS reģionālo nodaļu veidošanai, ko uzsākušas visu triju partiju Ķekavas, Jelgavas un Ozolnieku reģionālās nodaļas. Nolemts, ka šāda partiju sadarbība nepieciešama arī Jēkabpilī, un tai ir jāsniedz atbalsts VIENOTĪBAS sarakstam 10. Saeimas vēlēšanās. Sadarbības sarunas turpināsies nākamnedēļ, kad tiksies SCP un JL reģionālo nodaļu vadītāji.

SCP un JL Jēkabpils reģionālo nodaļu sanāksmē piedalījās SCP Jēkabpils nodaļas vadītājs Viktors Vilkaušs, Krustpils novada domes priekšsēdētājs Kārlis Pabērzs (SCP), SCP Jēkabpils nodaļas biedri un SCP Krustpils novada deputāti. JL pārstāvēja tās Jēkabpils nodaļas vadītājs Kaspars Skruzmans un Jēkabpils pilsētas domes deputāti Aivars Kraps un Miervaldis Ziediņš. Sanāksmē piedalījās arī Vienotības valdes locekle Karina Korna (SCP).

Iepriekš sadarbības sarunās ir tikušās JL, SCP un „Pilsoniskās savienības” (PS) Ķekavas novada, Jelgavas pilsētas, Jelgavas novada un Ozolnieku novada nodaļu vadītāji. Šādas iniciatīvas norāda uz VIENOTĪBASD partiju reģionālo nodaļu gatavību apvienot centienus un kopīgi strādāt ne tikai Rīgā, bet arī reģionos.

Politisko partiju apvienību VIENOTĪBA 2010.gada 6.martā nodibināja JL, PS un SCP. Apvienības uzdevums ir sākt Latvijas politisko un sabiedrisko spēku saliedēšanu, balstoties uz kopējām vērtībām un vienotu organizāciju. Apvienības mērķis ir radīt jaunu politisku kultūru Latvijā, platformu, uz kuras strādāt ikvienam Latvijas iedzīvotājam, kam svarīga pārticīga, godīga un eiropeiska Latvija.

 

Dalies ar ziņu