Skip to main content

Iekšlietu ministre sveic atjaunoto Valsts robežsardzi 19. gadadienā

Iekšlietu ministre Linda Mūrniece sveic Valsts robežsardzi 19. gadadienā un pateicas visiem dienesta darbiniekiem par kvalitatīvu dienesta pienākumu veikšanu, nodrošinot sauszemes, ūdens robežas un valsts robežas gaisa telpas apsargāšanu un nelegālās imigrācijas novēršanu.

„Robežsardzes dienests atjaunotās Latvijas vēsturē ir audzis un attīstījies, kļūstot par nozīmīgu iekšlietu sistēmas sastāvdaļu. Pēdējos gados liels ieguldījums ir veikts robežsardzes infrastruktūras objektu izbūvē un darbinieku profesionālās kvalifikācijas celšanā. Novēlu arī turpmākajā darbā saglabāt augstākos kvalitātes standartus, atceroties, ka savā ikdienas darbā Jūs ne tikai nodrošināt valsts robežas apsardzību, bet arī veidojat pirmo priekšstatu par valsti katram, kurš šķērso mūsu valsts robežu,” norāda L. Mūrniece.

Ministre atzinīgi vērtē arī Valsts robežsardzes koledžas darbu, sagatavojot augsta līmeņa speciālistus atbilstoši reālajai dienesta nepieciešamībai.

„Noteicošā loma dienesta attīstībā ir tā vadībai, tāpēc šajā svētku reizē vēlos uzteikt līdzšinējo Valsts robežsardzes priekšnieku veikumu un šī brīža dienesta vadītāja Normunda Garbara ieguldījumu dienesta attīstībā,” atzīst L. Mūrniece.

 

Informāciju sagatavoja:
Gunta Skrebele
LR Iekšlietu ministrijas
Administratīvā departamenta
Sabiedrisko attiecību un organizatoriskā darba nodaļas vadītāja
Tālr.: 67219363
[email protected]

Dalies ar ziņu