Skip to main content

Iekšlietu ministre vērtēs kandidātus Valsts policijas priekšnieka amatam

Piektdien, 17. decembrī plkst. 8.00, iekšlietu ministre Linda Mūrniece tiksies ar Valsts policijas (VP) priekšnieka amata kandidātiem, lai uzklausītu viņu redzējumu par Valsts policijas turpmāko attīstību.

Linda Mūrniece norāda: „Valsts policijas priekšnieka izvēle ir pietiekami sarežģīta, jo katrs no kandidātiem ir ar savu pieredzi, katrs ir devis ieguldījumu Valsts policijas attīstībā. Galvenais kritērijs, kam es pievērsīšu uzmanību, ir kandidātu stratēģiskais redzējums par policijas nākotnes attīstību – kāda tā izskatīsies, kā tā strādās arī pēc viena, diviem un pieciem gadiem, un ar kādiem līdzekļiem tas tiks panākts.”

Starp vērtējamajiem kandidātiem ir VP priekšnieka vietnieki: Rīgas reģiona policijas priekšnieks Ints Ķuzis, VP Galvenās kārtības policijas priekšnieks Guntars Marķitāns, VP Galvenās administratīvās pārvaldes priekšnieks Artis Velšs, VP Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Rauls Kviesītis un VP Policijas koledžas direktors Aigars Evardsons.

Jau iepriekš ziņots, ka Valsts policijas priekšnieks Valdis Voins iesniedzis atlūgumu iekšlietu ministrei un nākošo Valsts policijas amata kandidātu, kas tiks virzīts apstiprināšanai Ministru kabinetā, ministre plāno paziņot preses konferencē, kas notiks 23. decembrī, plkst. 9.00 Iekšlietu ministrijā.

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Liepa
LR iekšlietu ministres padomniece
Tālr.: 67219313
[email protected]

Dalies ar ziņu