Skip to main content

Infrastruktūras fonda līdzekļi jāiegulda Rīgas mazo ielu remontā

Rīgas domes Vienotības frakcijas deputāti Olafs Pulks un Nils Josts ir nosūtījuši pieprasījumu Pilsētas attīstības departamentam sagatavot projekta pieteikumu par Rīgas apkaimju mazo ielu seguma remontu un kvalitatīva apgaismojuma nodrošināšanu. Deputāti ierosina projekta īstenošanai izmantot Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda līdzekļus, kas šā gada 1. janvārī bija 335 908,57 eiro.

Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda līdzekļus veido ieņēmumi no nodevas par pašvaldības infrastruktūras izmantošanu, uzturēšanu un attīstību Rīgā. Deputāti uzskata, ka mazo ielu seguma un apgaismojuma rekonstrukcija pilnībā atbilst fonda mērķiem un ir aktuāla visu galvaspilsētas apkaimju iedzīvotājiem, kuri dzīvo sabrukušas un slikti apgaismotas ielas tuvumā.

 

Pie deputātiem ir vērsušies daudzi rīdzinieki, kurus neapmierina dzīvesvietas tuvumā esošo ceļu kvalitāte, tomēr Rīgas domes vadība līdz šim ir ignorējusi iedzīvotāju lūgumus ielas sakārtot. Pieprasījuma autori uzskata, ka infrastruktūras fonda līdzekļu izmantošana ir reāla iespēja risināt ielu bēdīgā stāvokļa problēmu galvaspilsētā.

 

Rīgas pilsētas infrastruktūras fonda līdzekļu izlietojums tiks izvērtēts rīt, 18. janvārī Pilsētas attīstības komitejas sēdē.

Dalies ar ziņu