Skip to main content

Prezentēsim prioritātes pašvaldību vēlēšanām Rīgā

Partijas VIENOTĪBA Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis trešdien, 18.janvārī, partijas Rīgas nodaļas kopsapulcē prezentēs VIENOTĪBAS Rīgas vēlēšanu programmas prioritātes un savu piedāvājumu galvaspilsētas izaugsmei un rīdzinieku labklājībai.

VIENOTĪBAS Rīgas mēra amata kandidāts Ķirsis uzskata, ka esošā Rīgas vadība, tērējot milzu līdzekļus reklāmas kampaņās, mēģina rīdziniekiem iestāstīt, ka galvaspilsēta nav pelnījusi neko labāku, ka Ušakovam nav alternatīvas. "Taču tie ir meli," pārliecināts Ķirsis.


"Mums ir ambīcijas, mēs gribam redzēt Rīgu kā modernu, cilvēkiem draudzīgu, zaļu Eiropas valsts galvaspilsētu. Tādu Rīgu, kas atraisa rīdzinieku enerģiju, tādu, kurā jūtama pasaules elpa. Rīgai ir jākļūst par starptautiska mēroga izglītības centru, Rīgai vajag pašai savu tehnisko inovāciju centru, Rīgai vajag savu Eiropas mēroga teātra un filmu festivālu, Rīgai atkal jākļūst ērtai, pieejamai un interesantai pilsētai, kas spēj pelnīt, nevis gadu no gada tikai audzēt parādu," uzsver Ķirsis.


VIENOTĪBAS Rīgas nodaļas kopsapulce, kurā plānota VIENOTĪBAS piedāvājuma prezentācija, norisināsies trešdien, 18.janvārī, plkst.17.30 Hotel Bergs Stikla zālē, Berga bazārā, Elizabetes ielā 83. Uz pasākumu laipni aicināti arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Dalies ar ziņu