Skip to main content

JL pieņem rezolūciju par VIENOTĪBAS mērķiem un uzdevumiem

Šodien, 15. maijā, atklātajā domes sēdē Cēsīs partija Jaunais laiks (JL) pieņēmusi rezolūciju „Par apvienības VIENOTĪBA mērķiem un uzdevumiem”.

Pagājušā gada martā Valdis Dombrovskis uzņēmās paveikt to, kas tobrīd daudziem šķita neiespējams. Ministru prezidents ir izvedis mūsu valsti no bankrota uz pagaidām vēl šaura un grūta, tomēr droša un stabila ceļa, norādīts rezolūcijā. Tādēļ, lai nodrošinātu arī turpmāku valsts attīstību, ievērojot valsts un sabiedrības intereses, jāturpina VIENOTĪBAS iesāktais darbs valsts ekonomiskās izaugsmes un finansiālās stabilitātes nodrošināšanai arī pēc 10. Saeimas vēlēšanām. Valsts, kas sāk atgūties no „trekno gadu” bezatbildības un visatļautības, nedrīkst atkal nonākt to pašu politiķu varas un naudas kāres gūstā, uzsvērts rezolūcijā.

Apvienībai VIENOTĪBA ir jāuzvar 10. Saeimas vēlēšanās un Valdim Dombrovskim jāturpina vadīt valdību arī pēc vēlēšanām. Tas ir vienīgais ceļš, kā Latvija var kļūt par modernu, uz rietumiem orientētu demokrātiju, kuras vērtības ir tiesiska valsts un atbildība kopā ar parlamenta kompetenci un profesionalitāti, teikts JL atklātās domes sēdes rezolūcijā.

VIENOTĪBAS mērķu īstenošanā jāiesaista plaša sabiedrība. TB/LNNK vajadzētu kļūt par mūsu sabiedrotajiem VIENOTĪBĀ, rezolūcijā norāda JL.

Kā iepriekš ziņots, šodien, 15. maijā, Cēsīs notiek kārtējā JL atklātā domes sēde, kurā JL līderi un partijas biedri pārrunā Latvijas ekonomiskās situācijas aktualitātes un prognozes.

 

Dalies ar ziņu