Skip to main content

Kalniņa-Lukaševica Eiropas Parlamenta plenārsēdē diskutēs par gatavošanos Eiropadomes sanāksmei

Briselē 24. jūnijā Ārlietu ministrijas parlamentārā sekretāre Zanda Kalniņa-Lukaševica Eiropas Parlamenta plenārsēdē pārstāvēs Eiropas Savienības Padomi.

Eiropas Parlamenta plenārsēdē Z. Kalniņa-Lukaševica paudīs ES Padomes viedokli par gatavošanos Eiropadomes sanāksmei, kura norisināsies 25. un 26. jūnijā Briselē. Paredzēts, ka jūnija Eiropadomē valstu vadītāji galvenokārt pievērsīsies migrācijas, drošības un ekonomikas jautājumu risināšanai, kā arī pārrunās Eiropas Savienības un Lielbritānijas attiecības saistībā ar Apvienotajā Karalistē paredzēto referendumu.

Parlamentārā sekretāre plenārsēdē atbildēs arī uz Padomei uzdoto Eiropas Parlamenta jautājumu par stabilitātes un izaugsmes pakta ieviešanas caurskatāmību.

Šī būs pēdējā reize, kad Latvijas prezidentūra Eiropas Parlamenta plenārsēdē pārstāvēs ES Padomi. Nākamajā Eiropas Parlamenta plenārsēdē, kas paredzēta jūlijā, Padomi pārstāvēs Luksemburgas prezidentūra.

Eiropas Parlaments ik mēnesi sanāk četru dienu ilgā plenārsēdē (no pirmdienas līdz ceturtdienai) Strasbūrā, taču reizi mēnesī papildus vienas dienas sesijas tiek rīkotas arī Briselē.

Papildus informācija:
LR Ārlietu ministrija
Preses un informācijas nodaļa
Tālrunis: (371) 67016 272
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu