Skip to main content

Kampars aicinās valdību rosināt Saeimas ārkārtas sēdes sasaukšanu par mikrouzņēmumu nodokli

Ekonomikas ministrs Artis Kampars, atzīstot, ka „ar mikrouzņēmumu nodokļa ieviešanu saistīto likumprojektu pakete beidzot izkustējusies no „sastinguma punkta”, aicinās valdību rosināt Saeimas ārkārtas sēdes sasaukšanu jau tuvākajā laikā, lai lemtu par mikrouzņēmumu nodokļa ieviešanu, sākot no šā gada 1.septembra.

Kā zināms, Saeimas Budžeta un finanšu komisija šodien nolēma virzīt izskatīšanai kādā no tuvākajām Saeimas ārkārtas sēdēm ar mikrouzņēmumu nodokļa ieviešanu saistīto likumprojektu paketi.

Ekonomika ministrs uzsver, ka „vienotā mikrouzņēmumu nodokļa ieviešana ir būtisks nosacījums uzņēmējdarbības vides uzlabošanai Latvijā. Tas ļaus veiksmīgāk attīstīt esošos mikrouzņēmumus, kā arī kopā ar samazināto uzņēmuma dibināšanas pamatkapitālu un citām priekšrocībām sekmēs jaunu uzņēmumu veidošanos. Būtiski, ka vienotā nodokļa ieviešana ļaus daudz veiksmīgāk attīstīties tieši “ģimenes” uzņēmumu segmentam un uzņēmējdarbībai reģionos.”

A. Kampars atzina, ka, „galvenais mērķis pašlaik ir panākt, ka Saeima pēc iespējas ātrāk pieņem šo Latvijas tautsaimniecībai ļoti būtisko likumprojektu paketi, kā rezultātā būs iespējams pilnībā iedzīvināt jau pērn valdībā pieņemto Mikrouzņēmumu atbalsta programmu”.

Sandris Sabajevs
Ekonomikas ministra preses sekretārs
Tālr.: 67013016, 29217265

Dalies ar ziņu