Skip to main content

Kampars ar Ukrainas ekonomikas ministru apmeklēs „Latvijas balzamu”

Ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) piektdien, 30. jūlijā kopā ar Ukrainas ekonomikas ministru Vasīliju Cuško apmeklēs Latvijas alkoholisko dzērienu ražotājuzņēmumu a/s „Latvijas balzams”.

Parādot uzņēmuma veiksmīgo darbību Latvijā un ārpus tās, delegācijas viesi tiks iepazīstināti ar „Latvijas balzama” vēsturi, tā darbību mūsdienās un jau uzsākto uzņēmuma modernizāciju. Pēc uzņēmuma apmeklējuma Ukrainas ekonomikas ministrs noslēgs savu vizīti Latvijā. Savukārt A. Kampars pēc „Latvijas balzama” apmeklējuma vēl viesosies akciju sabiedrībā „VEF Radiotehnika RRR”, SIA „Sakret” ražotnē Rumbulā un SIA „PharmIdea” ražotnē Olainē.

Līdz ar šo uzņēmumu apmeklēšanu A.Kampars turpinās jau uzsākto tradīciju – regulāru tikšanos ar uzņēmējiem, lai klātienē iepazītos ar uzņēmumu darbību un problēmām, ar kurām saskaras vietējie uzņēmumi, informētu par atbalsta mehānismiem uzņēmējdarbības veicināšanai un uzklausītu uzņēmumu pozitīvo pieredzi krīzes pārvarēšanā.

 

Mediju ievērībai
Latvijas un Ukrainas ekonomikas ministru vizīte a/s „Latvijas balzams” notiks no plkst. 9.00 līdz plkst. 10.00 Rīgā, A.Čaka ielā 160.

Ņemot vērā, ka uzņēmuma komercnoslēpums neļauj nepiederošām personām fotografēt un filmēt produktu ražotnēs, vizītes laikā medijiem būs unikāla iespēja fotografēt un filmēt „Latvijas „Melnā balzama” pagrabā, kā arī delegācijas uzņemšanas telpā.

Žurnālistiem, kuri vēlas atspoguļot šo vizīti, lūgums līdz 29.jūlija plkst. 16.00 sazināties ar Leldi Sāri (mob. tālr. 28606399, e-pasts [email protected]), lai iepriekš sagatavotu caurlaides.

Sandris Sabajevs
Ekonomikas ministra preses sekretārs
Tālr.: 67013016, 29217265

Dalies ar ziņu