Skip to main content

Ķirsis: Jaunā Rīgas brīvostas pārvaldnieka izvēle ir ZZS “patiesības stunda”

Partijas VIENOTĪBA Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis uzskata, ka jaunā Rīgas brīvostas pārvaldnieka izvēle ir lieliska iespēja Zaļo un zemnieku savienībai (ZZS) pierādīt, ka solījumi nesadarboties ar Saskaņu/GKR nav tikai tukši vārdi.

"Jau pirms pašvaldību vēlēšanām koalīcijas partneriem ir iespēja pierādīt, ka vārdi par caurskatāmu un godīgu Rīgas pašvaldības pārvaldi saskan ar darbiem," atbalstīt starptautisku konkursu Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatam mudina Ķirsis.

"Par iespaidīgo samaksu, ko saņēma iepriekšējais brīvostas pārvaldnieks Loginovs mēs varam atrast ostas vadībai pasaules klases speciālistu no Eiropas lielākajām ostām. Laikā, kad Rīgas ostā krīt kravu apjomi un tā zaudē savas pozīcijas, tas būtu īpaši svarīgi ne tikai Rīgas, bet visas valsts ekonomikai," pārliecināts Ķirsis.

Ķirsis cer, ka šo iniciatīvu atbalstīs visi valsts pārstāvji brīvostas valdē un satiksmes ministrs Uldis Augulis, kuram ir veto tiesības jaunā ostas vadītāja izvēlē.

"Ceru, ka baumas par to, ka jaunā pārvaldnieka izvēle notiek starp Amerika kabinetu un mājām tālajā Puzē jau tuvākajā laikā tiks kliedētas, apliecinot apņemšanos nākamo Rīgas brīvostas pārvaldnieku izvēlēties atklātā, starptautiskā konkursā."

Ķirsis jau iepriekš norādījis, ka līdz ar ilggadīgā Rīgas brīvostas pārvaldnieka Leonīda Loginova atkāpšanos no amata ostas valdei ir unikāla iespēja būtiski uzlabot brīvostas darbu, atbrīvojoties no “shēmotājiem” un ostas vadībā izraugoties pieredzējušus un starptautiski atzītus profesionāļus.

Dalies ar ziņu