Skip to main content

Kristovskis tiksies ar Bijušās Dienvidslāvijas Republikas Maķedonijas Ministru prezidenta vietnieku Eiropas Savienības jautājumos

Latvijas ārlietu ministrs Ģirts Valdis Kristovskis 9. martā tiksies ar Bijušās Dienvidslāvijas Republikas Maķedonijas Ministru prezidenta vietnieku Eiropas Savienības jautājumos Dr. Vasko Naumovski (Vasko Naumovski), kas no 8. līdz 10. martam Latvijā uzturēsies darba vizītē.

Tikšanās laikā ar ārlietu ministru Ģ. V. Kristovski paredzēts pārrunāt valstu divpusējās attiecības, Bijušās Dienvidslāvijas Republikas Maķedonijas integrācijas ES procesu, ES paplašināšanos un situāciju Rietumbalkānu reģionā, kā arī citas starptautiskās politikas aktualitātes.

Vizītes ietvaros plānotas arī tikšanās ar Ministru prezidentu Valdi Dombrovski, Saeimas Ārlietu un Eiropas lietu komisiju vadītājiem, kā arī ar ekspertiem, kas bijuši iesaistīti Latvijas pievienošanās ES sarunās. Bijusī Dienvidslāvijas Republika Maķedonija interesējas par Latvijas iestāšanās ES pieredzi.

Bijusī Dienvidslāvijas Republika Maķedonija ir ES kandidātvalsts kopš 2005. gada 17. decembra. Eiropas Komisija ir rekomendējusi sākt pievienošanās ES sarunas ar šo valsti. Latvija atbalsta pievienošanās ES sarunu sākšanu ar Bijušo Dienvidslāvijas Republiku Maķedoniju un tās dalību Eiropas Savienībā pēc visu kritēriju izpildes.

Mediju ievērībai!

9. martā plkst. 13.30 tikšanās ar ārlietu ministru 309. telpā, 3. stāvā.
Sākumā foto/video iespēja.
Plkst. 14.10 kopīgs preses brīfings ministrijas preses konferenču zālē 1. stāvā.
Pieteikšanās preses centrā pa e-pastu [email protected] vai tālruni: 67016272. Ierodoties jāņem līdzi preses karte.


Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]

Dalies ar ziņu