Skip to main content

Kurzemnieki aicina veidot PS reģionālās darba grupas

Novembra pēdējā dienā „Pilsoniskās savienības” (PS) Kurzemes reģiona nodaļu pārstāvji tikās Kuldīgā, lai pārrunātu politikas aktualitātes, spriestu, kā nodaļu biedrus pamudināt būt aktīvākiem, piedāvājot dažādus pasākumus un tajos iesaistoties arī pašiem.

Daudzviet pēc vēlēšanām iestājies zināms klusums. Piemēram, Talsu novada Domē veiksmīgi darbojas „Vienotības” frakcija, bet reģionālās „Vienotības” nodaļas darbība pēc vēlēšanām pieklususi. Reģionālo „Vienotības” nodaļu darbs pierimis arī citviet Kurzemē, kaut gan PS biedri gan Talsos, gan Kuldīgā, gan Saldū darbojas diezgan aktīvi, risinot dažādas vietējās problēmas.

Viens no galvenajiem jautājumiem PS Kurzemes nodaļu pārstāvju tikšanās laikā bija par reģionālo darba grupu veidošanu. Nodaļu pārstāvji uzskata, ka reģionālās darba grupas jāveido kā instruments biedru iesaistīšanai lēmumu pieņemšanā. Reģionu biedriem ir sarežģīti bieži aizbraukt uz Rīgu, lai piedalītos Rīgā strādājošajās PS darba grupās. Kurzemnieki ir pārliecināti – ja viņu priekšlikumus izskatīs un dažreiz ņems arī vērā, tad tā varētu būt laba ’’kadru kalve’’ un motivācija pievienoties un piedalīties partijas darbā jauniem biedriem. Tādēļ PS Saldus nodaļas biedrs Didzis Konuševskis aicina PS Kurzemes nodaļu vadītājus un biedrus pieteikt savas kandidatūras dalībai dažādās reģionālajās darba grupās.

„Varam dublēt PS centrālās darba grupas un varam radīt arī jaunas, svarīgi lai katrā darba grupā būtu vismaz pa vienam pārstāvim no katras Kurzemes nodaļas. Darba grupas darbā varēs piedalīties arī virtuāli ar e-pasta palīdzību! Lūdzu, atsūtiet savu nodaļu kandidātu uzvārdus uz manu e-pastu: [email protected] un es izveidošu darba grupu sarakstu, kurām kopīgi apstiprināsim vadītājus decembra sapulcē”, aicina D. Konuševskis.

Kurzemnieku sanāksmē piedalījās arī 10. Saeimas deputāts Arvils Ašeradens un PS biroja pārstāve Maira Taure. A. Ašerādens runāja par kopīgas „Vienotības” partijas veidošanu un vēlējās noskaidrot nodaļu pārstāvju viedokli šajā jautājumā.

Dalies ar ziņu