Skip to main content

Labklājības ministres padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos turpmāk būs Kristīne Liepa

Sākot no trešdienas, 4. jūlija, labklājības ministres Ilzes Viņķeles padomniece sabiedrisko attiecību jautājumos būs diplomēta politikas zinātnes un sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Liepa.

K. Liepas līdzšinējā pieredze ir darbs sabiedrisko attiecību jomā, strādājot kā valsts, tā privātajā sektorā. K. Liepa strādājusi reklāmas aģentūrā „Leo Burnett Rīga” sabiedrisko attiecību konsultanta amatā, bijusi iepriekšējā Rīgas Domes priekšsēdētāja preses sekretāre, kā arī ilgstoši strādājusi Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību biroja Preses nodaļas vadītājas amatā.

Augstāko izglītību K.Liepa ieguvusi Vidzemes augstskolā, iegūstot bakalaura grādu politikas zinātnē, kā arī Biznesa augstskolā Turība, kur iegūts maģistra grāds sabiedriskajās attiecībās. K. Liepa politikas zinātni un komunikācijas studējusi arī Zviedrijā, Sodertornas augstskolā.

Kristīnes Liepas kontaktinformācija: mobilais tālrunis: 26318021, e-pasts: [email protected].

Ar līdzšinējo labklājības ministres padomnieci Sabīni Puķi darba attiecības ir pārtrauktas, tā kā viņa pieņēmusi cita darba piedāvājumu.

Informāciju sagatavoja:
Marika Kupče
Komunikācijas nodaļas vadītāja
Tālr.: 67021581, 29538825
[email protected]

 

Dalies ar ziņu