Skip to main content

Latviešu Svētdienas skolā Maskavā svin Ziemassvētkus

„Balts sniedziņš snieg uz skujiņām,
Un, maigi dziedot, pulkstens skan”
,

citējot šīs rindiņas – skolas patronese Latvijas vēstnieka Krievijas Federācijā kundze Sandra Skuja 18. decembrī Latvijas vēstniecībā Krievijā ar Svētdienas skolas audzēkņiem, vecākiem, skolotājiem un vēstniecības darbiniekiem svinīgi atklāja Ziemassvētku pasākumu, kā arī apsveica ar mācību semestra noslēgumu.

Bērni sveica vecākus un skolotājus svētkos un klātesošajiem sniedza ļoti mīļu Ziemassvētku koncertu – dziedāja, deklamēja un paši spēlēja dažādus mūzikas instrumentus. Kopā ar vecākiem bērni iepazina latviešu Ziemassvētku sagaidīšanas tradīcijas, spēlēja rotaļas un cienājās ar tradicionālajiem svētku ēdieniem – piparkūkām, pelēkajiem zirņiem, speķa pīrādziņiem un citiem gardumiem. Skolas patronese Sandra Skuja dāvināja bērniem Ziemassvētku vecīša sagādātas paciņas ar „Laimas” saldumiem un 2011. gada „Pasaku kalendāriem”.

Latviešu Svētdienas skola Maskavā vēstniecības paspārnē pastāv jau septiņpadsmit gadus un šajā semestrī skolā mācības uzsāka 22 skolēni vecumā no sešiem līdz trīspadsmit gadiem.

Informāciju sagatavoja:
Maija Bišofa
Latvijas Republikas vēstniecības Krievijā 2. sekretāre
Tāl.r: +7 495 232 97 60
[email protected]

Dalies ar ziņu