Skip to main content

Latvijas ārlietu ministrs tiekas ar Bulgārijas un Singapūras kolēģiem

23. septembrī Ģirts Valdis Kristovskis Ņujorkā tikās ar Bulgārijas ārlietu ministru Nikolaju Mladenovu (Nickolay Mladenov) un Singapūras ārlietu ministru Kšanmugamu (K Shanmugam). Tika pārrunātas gan divpusējo attiecību paplašināšanas iespējas, gan arī sadarbība starptautisko organizāciju ietvaros.

Kristovskis ar Bulgārijas ārlietu ministru Mladenovu apmainījās viedokļiem par situāciju Tuvajos Austrumos un Palestīnas valstiskuma jautājumu, kā arī pārrunāja ES attiecības ar Baltkrieviju saistībā ar nesen notikušo Bulgārijas ārlietu ministra vizīti šajā valstī.

Arī ar Singapūras ārlietu ministru tika pārrunāta Tuvo Austrumu problemātika. Latvijas ārlietu ministrs informēja par ES pūliņiem risinājuma sasniegšanā un Latvijas nostāju šajā jautājumā. Divpusējo attiecību kontekstā Kristovskis uzsvēra lielo ieinteresētību ekonomiskās sadarbības attīstīšanā ar Singapūru un Dienvidaustrumāzijas reģionu kopumā. Latvijas ārlietu ministrs pauda gatavību apmeklēt Singapūru ar Latvijas uzņēmēju delegāciju. Singapūras ārlietu resora vadītājs Kšanmugamu pozitīvi novērtēja šādas vizītes iespējamību un solīja atbalstu kontaktu dibināšanā ar nozīmīgiem Singapūrā un plašākā reģionā pārstāvētiem uzņēmumiem.

Informāciju sagatavoja:
LR Ārlietu ministrijas
Preses un informācijas nodaļa
Tālr.: 67016 272
[email protected]

 

Dalies ar ziņu