Skip to main content

LM atbalstīs Eiropas Mobilitātes nedēļas aktivitātes

Labklājības ministre Ilze Viņķele un Labklājības ministrijas (LM) darbinieki, atbalstot zaļo domāšanu un aktīvu dzīvesveidu, Rīgas ielās pārvietosies ar Latvijā ražotu elektrovelosipēdu. Tādējādi LM pauž atbalstu Eiropas Mobilitātes nedēļas idejai un aicina iniciatīvai sekot arī citus.

LM atbalsta vides saglabāšanas un aktīvā dzīvesveida idejas, tādēļ no 17. līdz 21. septembrim ministrijas pārstāvji Rīgas ielās pārvietosies ar Latvijā ražotu elektrovelosipēdu. Ikdienas izbraucieniem elektrovelosipēds būs pieejams ikvienam LM darbiniekam. To piedāvā Liepājā strādājošais uzņēmums „Blue Shock Taxi” sadarbībā ar Kurzemes Zaļo tehnoloģiju klasteri.

Eiropas Mobilitātes nedēļa šogad norisināsies no 16. līdz 22. septembrim jau 11. reizi. Tās laikā progresīvi un radoši domājoši cilvēki un uzņēmumi ir aicināti īpašu uzmanību pievērst tam, kā iespējams mainīt savus pārvietošanās paradumus gan pilsētā, gan laukos. Mobilitātes nedēļa mudina pašvaldības, komersantus un iedzīvotājus demonstrēt, cik daudz pozitīvu aspektu ir alternatīviem transporta līdzekļiem.

Eiropas Komisijas rosinātās Mobilitātes nedēļas mērķis ir paaugstināt sabiedrības atbildību par vidi un popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Šī gada Eiropas Mobilitātes nedēļas devīze ir „Attīsties pareizajā virzienā”.

Papildu informācija par Eiropas Mobilitātes nedēļu ir pieejama šeit.

Foto par LM darbinieku gatavošanos dalībai Eiropas Mobilitātes nedēļā

Informāciju sagatavoja:
Zane Brīvmane
Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67021666, 26134505
[email protected]

 

Dalies ar ziņu