Skip to main content

Matīss piedalīsies Preses konferencē par sagatavoto Ceļu satiksmes noteikumu projektu

Ceturtdien, 10.aprīlī, Satiksmes ministrijā (SM) notiks preses konference, kurā satiksmes ministrs Anrijs Matīss, VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) direktors Andris Lukstiņš un CSDD speciālisti informēs par sagatavoto Ceļu satiksmes noteikumu projektu.

Preses konference sāksies plkst. 10:00 SM 313.telpā (3.stāvā). Mediju pārstāvji aicināti pieteikt caurlaidi, zvanot SM Komunikācijas nodaļai uz tālr. 67028390, 67028370 vai sūtot e-pastu uz [email protected].

Plānots, ka jaunie Ceļu satiksmes noteikumi uzlabos ceļu satiksmes drošību, jo īpaši pievēršot uzmanību mazaizsargātajiem satiksmes dalībniekiem, kā arī ar jaunajiem noteikumiem tiks novērsta Ceļu satiksmes noteikumu normu dublēšanās ar Ceļu satiksmes likuma normām, u.c. grozījumi.

Ņemot vērā grozījumu lielo apjomu, par lietderīgu atzīts Ceļu satiksmes noteikumus izteikt jaunā redakcijā.

Ministru kabineta noteikumu projektu „Ceļu satiksmes noteikumi” izsludinās Valsts sekretāru sanāksmē šā gada 10.aprīlī, tas tiks nodots saskaņošanai ministrijām un ieinteresētajām sabiedriskajām organizācijām. Pēc saskaņošanas noteikumus apstiprinās valdība un to spēkā stāšanās plānota ar 2015.gada 1.janvāri.

Papildus informācija:
Aivis Freidenfelds
SM Komunikācijas nodaļas vadītājs
Tālr.:67028013
E-pasts: [email protected]

Dalies ar ziņu