Skip to main content

Ministru prezidente atklās Digitālo Asambleju

Trešdien, 17.jūnijā, Ministru prezidente Laimdota Straujuma atklās Digitālo Asambleju 2015, kuras mērķis ir diskutēt ar nozares speciālistiem un sabiedrību par Eiropas digitālās politikas nākotni.

„Viena no Latvijas prezidentūras prioritātēm ir patiesi digitāla Eiropa. Mēs dzīvojam pasaulē, kurā laika un telpas robežas izzūd informācijas tehnoloģiju ietekmē. Eiropai ir svarīgi rast vienotus un drošus digitālos risinājumus, lai ikviens ES iedzīvotājs justos aizsargāts, izmantojot plašās telekomunikāciju iespējas,” gatavojoties Digitālās Asamblejas 2015 atklāšanai, skaidro L.Straujuma.

Digitālā Asambleja notiks 17. un 18. jūnijā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Asamblejā tiks diskutēts ne tikai par Eiropas digitālās politikas nākotni, bet arī strādāts pie Digitālā vienotā tirgus stratēģijas, kas mūsdienās ir viens no pamatnosacījumiem brīvai cilvēku, kapitāla, preču un pakalpojumu kustībai ES. Digitālo Asambleju apmeklēs ES dalībvalstu amatpersonas, Eiropas Komisijas pārstāvji, nozares eksperti, sociālie partneri, tehnoloģiju izstrādātāji un lietotāji.

Ministru prezidentes uzrunu 17. jūnijā plkst. 14.40 un arī pārējo Digitālās Asamblejas 2015 norisi varēs vērot tiešraidē Latvijas prezidentūras interneta vietnē EU2015.lv

Mediju kontaktiem:
Aiva Rozenberga
Ministru prezidentes preses sekretāre
Tālrunis: 29462451
E-pasts: [email protected]
Mājas lapa: www.mk.gov.lv

Dalies ar ziņu