Skip to main content

Ministru prezidents sveic DP Personu drošības pārvaldes darbiniekus

Trešdien, 24. novembrī, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis piedalījās Drošības policijas Personu drošības pārvaldes 20. gadadienai veltītajā svinīgajā sanāksmē.

Ministru prezidents Valdis Dombrovskis uzrunājot svinīgās sanāksmes dalībniekus atzīmēja, ka 20 gadi, kas aizritējuši, kopš Personu drošības pārvaldes izveidošanas, ir pietiekami ilgs laiks, lai teiktu, ka šī ir struktūrvienība ar pieredzi, zināšanām un augsti profesionālām iemaņām. Ministru prezidents atzina, ka to apstiprina viņa personīgā pieredze un sadarbība ar pārvaldes darbiniekiem nu jau teju vai divu gadu garumā.

Ministru prezidents uzsvēra: „Jūsu struktūrvienība savos pirmsākumos bija arī tas pamats, uz kura veidojās Drošības policija. Latvijas neatkarības pirmsākumos bija Valdības apsardzes dienests, tad Valsts ekonomiskās suverinitātes aizsardzības dienests (VESAD) un tikai tad – Drošības policija. Līdz ar to šai zīmīgajai jubilejai ir arī dziļi vēsturiska nozīme.

Jūsu darbā ir gan redzamā, gan tā neredzamā daļa, kur abas ir vienlīdz nozīmīgas. Bet svarīgākais ir uzticēšanās jums un jūsu profesionalitātei, bez kuras nav iedomājama arī apsargājamo amatpersonu veiksmīga sadarbība ar Personu drošības pārvaldi.”

Ministru prezidents V.Dombrovskis novēlēja arī turpmāk nostiprināt šī dienesta cienījamās pozīcijas valsts drošības struktūru vidū, kā arī lai izdodas saglabāt un piesaistīt arvien jaunus profesionāļus, turot savas pārvaldes godu augstāk par visu.

Informāciju sagatavoja:
Aivis Freidenfelds
Ministru kabineta preses sekretārs
Tālr. 67082922
[email protected]

Dalies ar ziņu