Skip to main content

Ministru prezidents tiekas ar ES Reģionālās politikas komisāru Johanesu Hānu

Piektdien, 30. martā, Ministru prezidents Valdis Dombrovskis tiksies ar Eiropas Savienības Reģionālās politikas komisāru Johanesu Hānu (Johannes Hahn),

Tikšanās notiks Ministru prezidentu zālē (Ministru kabineta 3. stāvā). Sākumā paredzēta TV/foto iespēja. Pēc tikšanās plkst. 10:30 paredzēta preses konference (Ministru kabineta Preses konferenču telpā, 3. stāvā).

Tikšanās galvenie temati ir nākamā Eiropas Savienības daudzgadu budžeta perspektīva 2014. – 2020. gadam un Latvijas prioritātes tajā – nodrošināt pietiekami lielu kohēzijas finansējumu Latvijai, lai panāktu straujāku visu Latvijas reģionu attīstību un pietuvošanos veco ES dalībvalstu līmenim, un panākt taisnīgāku Kopējās lauksaimniecības politikas tiešo maksājumu noteikšanu. Amatpersonas plāno pārrunāt Latvijas Nacionālās attīstības plāna sasaisti ar kohēzijas finansējuma plānošanu nākamajam periodam, ES struktūrfondu maksājumu atjaunošanu Latvijai, kā arī ar pārrobežu sadarbību un Baltijas Jūras Stratēģiju saistītus jautājumus.

Audio fails no amatpersonu preses konferences: http://failiem.lv/u/ubrfzmz

Informāciju sagatavoja:
Zanda Šadre
Ministru kabineta preses sekretāre
Tālr.: +37129120742, +37167082919
[email protected]

Dalies ar ziņu